Reportaż ślubny i sesja ślubna Trójmiasto Gdańsk Gdynia Pomorskie.

Reportaże i sesje ślubne są najczęściej oferowanym utworem jakim obdarzam pary młode. Niektórym towarzyszę w dniu ich ceremonii, inne pary przemierzają duże odległości, aby wspólnie spędzić czas na zdjęciach.

Bywa i tak, że spore zaufanie i chęć stworzenia wyjątkowej sesji ślubnej, skłaniają nas do odwiedzania dalekich lokalizacji, w kraju i poza granicami.

Sesja ślubna nad morzem jest dla nas oczywistym atutem, z uwagi na nasze miejsce zamieszkania. Morski brzeg ma rozmaite oblicza. Wiele sesji przeprowadzamy na odległych dzikich plażach. Dzięki nim, nawet w sezonie turystycznym, możemy oddać takie nastroje i odczucia jakie zaplanujemy. Dla osób mieszkających na Pomorzu, ale i bezustannie szukających tematów do fotografii przyrodniczej brzeg nie jest tylko brzegiem, a niuanse jego wyglądu, różne warunki oświetleniowe i pogoda zmuszają do wytrwałego mierzenia się z Bałtykiem.

Sesja ślubna z koniem to kolejna, ikoniczna dla nas, odsłona wizji. Konie towarzyszyły ludziom od zawsze, łączą człowieka z naturą. Nadają rangi obrazom wielkich twórców, doskonale robią to też z portretami Pary Młodej. Zdjęcia ślubne z koniem potrafią  w sposób nieprzemijający uświetnić album, nadają mu naturalnego powiewu, albo szlachetnej klasy.

Podwodna sesja ślubna – kolejna z naszych specjalności. Surrealny zmysłowy balet. Otoczyliśmy go szczególną pieczą i dopracowaliśmy technikę do ponadprzeciętnego poziomu i możliwości. Pod linkiem znajdziecie więcej o zdjęciach podwodnych.

Uwielbiamy zdjęcia ślubne w naturze i czerpanie z jej niezmierzonych możliwości. Lubimy też wspaniałe wnętrza, dające nie tylko osłonę przed ostrym słońcem czy niepogodą, ale przede wszystkim za nastroje jakie rodzi podróżujące w nich światło. Potencjał wnętrz jest niezależny od ich stylu czy wieku. Są to różne charaktery i smaki, każdemu podpasuje coś innego…

Podobnie zurbanizowane lokalizacje, zarówno starówki jak i nowoczesne perły architektury. Są ciekawym tłem, a często też dają niezwykłe otoczenie. Umożliwiają choćby zdjęcia w stylu streetowym.

W sesji fotograf ślubny poszukuje jednak nie tylko wrażeń estetycznych, zdjęcia mają zachwycić ale i przemówić. Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na rzecz najważniejszą. W tym wszystkim o czym było powyżej najważniejsza kwestia dzieje się między ludźmi i tej poświęcamy najwięcej czasu na sesji.

Praca nad wyzwoleniem emocji i mowy zmysłów jest rzeczą, która zdecydowanie może nasze zdjęcia odróżnić od większości fotografii ślubnych.

Sama jedynie obecność człowieka na zdjęciu to za mało. Odnosi się to, nie tylko do sesji, ale jest także kwestią warunkującą dobry reportaż ślubny. Odpowiedni moment wciśnięcia spustu ożywia najbardziej nawet wyrafinowaną kompozycję.

Ruch jest składnikiem wydarzenia, a reportaż ślubny ma przecież opowiadać o wydarzeniach najważniejszego dnia. Fotograf ślubny musi przewidywać i wykazywać refleksem aby wyłowić właściwe momenty.

Dzieją się one w różnych miejscach na raz, zamykanie tego razem daje treściwe zdjęcia i jest całym kunsztem tej pracy. Łatwo jest pokazywać najpiękniejsze detale i osoby, trudniej dodatkowo opowiadać o ludziach i zdarzeniach.

Obserwowanie w ten sposób całego dnia jest niezwykle emocjonującym przeżyciem. Jest także sprawdzianem w jakim sprawdza się dobry fotograf ślubny.

W zaciszu atelier, we własnej pracowni przychodzi moment na edycję. Układanie wybranych fotografii w spójna całość wieńczy utwór. Ma on wstęp i zakończenie, momenty emocjonujące refleksyjne, spojrzenia na szczegóły i widoki z oddali. Dopiero to wszystko razem zasługuje na pozostanie na zawsze w Waszej pamięci.

To podejście także wyróżnia fotografa ślubnego spośród tłumu, a Wam daje prawdziwie dopracowany reportaż ślubny.

Widzicie tutaj kilka …dziesiąt spośród wykonanych utworów. Jest to sama esencja. Nieco jeszcze zagęszczona.

Poza nią fotograf oddaje Parze Młodej kilkukrotnie obszerniejszy pakiet zdjęć dokumentujących całe wydarzenie.

Miłego oglądania.

Krawcy Wizerunku | fotograf ślubny Gdańsk, Gdynia, Pomorskie.