Zdjęcia ślubne Gdynia | Sylwia i Łukasz | Sesja z koniem na plaży

W ostatnich dniach lata powstał reportaż ze ślubu Sylwii i Łukasza. Uroczystość, jak bez problemu poznają Gdynianie, miała miejsce w zabytkowej Kolegiacie w centrum Gdyni. Miejsce to słynie z dbałości proboszcza o szczegóły i przebieg ceremonii.

Bliskości morza i klimatu gdyńskiego dodaje umiejscowienie wesela. Pierwsze kadry nieco zdradzają lokalizację tarasów restauracji Vinegre. Ostatnie piętro nowoczesnego gmachu muzeum kryje miejsce z kuchnią natchnioną podróżami. Przyjemne wykończenie i detale. Dobra alternatywa dla  marynistycznych akcentów wesela. Morze i port to także podróże dalekomorskie i smaki z innych krajów. Takie skojarzenia ma niejedna osoba z marynarskiej rodziny.

Całości dopełnia sesja na łonie przyrody. Pomorze to bezkres plaż i pasma nadmorskich lasów. Wspaniale jest przemierzać te przestrzenie konno.

Jeszcze o fotografowaniu. Oczywiście stałe ogniskowe w wyważonych długościach: 35, 50, 85. W dniu ślubu z maksymalnym nastawieniem na obserwację, zero ingerencji, jedynie późną nocą pojedyncze błyski. Plener też głównie ze światłem naturalnym. Zestaw zdjęć zawiera dwa ciepłe doświetlania. Mniej gimnastyki ze światłem, na rzecz fotografowania we dwójkę. Starsze obiektywy, także manualne, pięknie zagrały w lesie…

Zapraszam, zdjęcia ślubne Gdynia, Pomorze, dalekomorskie smaki, nadmorskie uroki…

Wszystkie pary związane z naszą okolicą, końmi, morzem zapraszam do tego, aby dały się porwać naszym namiętnościom poprzez formularz kontaktowy