Ślub na Kaszubach i sesja ślubna na koniach | Magda i Bartek | Fotograf Ślubny Gdynia

Uwielbiam architekturę starych lokalnych kościołów i przyjemne wnętrza, często natchnione rustykalną stylizacją. Tego nie zabrakło, ale najważniejsi są jednak ludzie. Elegancja, pasja i żywiołowość Pary Młodej wypełniały mi w oka mgnieniu dziesiątki klatek.

Wesele miało miejsce w obiekcie agroturystycznym U Chłopa w Chmielnie na Pojezierzu Kaszubskim. Ośrodek jest pięknie położony, na stoku nad brzegiem jeziora. Przede wszystkim ma rozbudowaną bazę noclegową i masę atrakcji dla gości.  Ponadto zaplecze kulinarne i duża sala pozwalają zorganizować wesele poza Trójmiastem. W niedużej odległości znajduje się świątynia w zabytkowym wykończeniu, a dla zwolenników ślubu humanistycznego czy ślubu cywilnego w plenerze pięknych miejsc jest w okolicy aż nadto.

Sesja plenerowa, która uwieńczyła reportaż, to w zasadzie podwójny plener. Jesienne kadry z pojezierza oraz wiosenna część w urokliwej niewielkiej stadninie.

Dodam tylko, że dzikość gniadego uniemożliwiła bardziej spektakularne poczynania.  Robiliśmy zdjęcia na dwa aparaty, dwie perspektywy i dwa spojrzenia w jednym czasie, aby ujarzmić upływ czasu i temperament konika. Postawiliśmy na łapanie bardziej narracyjnych naturalnych ujęć. W skrócie, kolejny raz spotyka nas pozytywny zwrot wydarzeń…

Osoby zainteresowane sesją z końmi w składzie – sesją ślubną lub nie – zapraszam do napisania paru słów poprzez zakładkę kontakt Podobnie, Pary szukające fotografa na ślub w tak pięknych zaułkach Pomorza. Fotograf ślubny będący fotografem przyrody chętnie ucieka poza codzienne podwórko jakim jest Gdynia, Gdańsk czy Sopot.