Magiczna sesja ślubna we mgle | Fotografia ślubna Gdańsk

W tym roku jest wyjątkowo wilgotne lato. Nie ma lepszej pogody dla zdjęć...

W trakcie sesji plenerowej w całej okolicy były przelotne deszcze i lokalne ulewy, przeplatały je słoneczne momenty. Zaczynając sesję na starówce, byliśmy zmuszeni robić dzięki temu chwile pauzy w kameralnych miejscach. Piszę „dzięki”, bo nawet to jest okazją do niespodziewanie dobrych portretów, zrobionych niby przypadkiem. …a może bardziej podstępem. Kiedy człowiekowi wydaje się, że robi przerwę w pozowaniu, nie spodziewa się, że powstaje coś absolutnie do albumu. Ściąga to z barków obciążenie ważnością zadania, a zwłaszcza kiedy sesja dopiero się rozkręca i nie włączyło się już oswojenie i zobojętnienie na dwie osoby z aparatami.

Jakkolwiek za miastem, odkryte pagórki szybko suszyło słońce, to wąwozy głębiej w lesie parowały jeszcze późnym wieczorem.

Odrzuciliśmy naprędce popularne ujęcia plażowe i troskę o słoneczną pogodę, do tego bezdroża i las bardziej pasowały do klimatu w jakim urządzono wesele. Dodatkowo chciałem rozwinąć posmak nadany miejscem uroczystości i detalami (urokliwy Folwark Dajak był pod muzyczną wodzą Dj Kleszczyńskiego). Dopisać dalsze nuty do tych wstępnych akordów i porwać Parę Młodą do swojego świata. Na ścieżkach jakimi wędruję po przyrodnicze ujęcia i spotkania z dziką zwierzyną, spróbowaliśmy umieścić dwoje ludzi i spowić poetyką.

Bór darzy temu, kto potrafi docenić jego różne oblicza i zmienną aurę. Zamknięte oczy w bluszczu na starówce otwarły się nad spokojnym oczkiem wodnym w głębi lasu. Pachniało miodobraniem pole gryki. Wędrowaliśmy po zagubionych pośród pól drogach i bezdrożach. Klangor żurawi przypomniał nam że już czas, gaśnie dzień. Taki poblask to kilka magicznych minut. Parujące jeziorka. Mgły. Świteź. Nimfy wodne. Magia…

Taka sesja i reportaż ślubny są szczególnie miłe naszym sercom, jeśli podobało Ci się wykonanie zdjęć i widzisz coś podobnego na swojej uroczystości zapraszam do rozmowy, kontakt ułatwi formularz. Polecamy swoje usługi – Fotografia ślubna Gdańsk, Sopot, Gdynia.