Fotografia ślubna Gdańsk | Anna i Goeffrey| Wesele w gmachu Politechniki Gdańskiej

Ślub Anny i Goeffrey’a. Wiele można by pisać o historii związków polsko-francuskich, kolejny związek pisze dziś swoją historię…

Przygotowania zaczynamy w Oliwie, w prestiżowym hotelu Dwór Oliwski.

Ceremonia miała miejsce w pobliskiej Katedrze Oliwskiej. Nie tylko muzyka płynąca ze słynnych organów, ale i dźwięk harfy był godny tych murów.

Uroczystość weselna odbyła się w gmachu Politechniki Gdańskiej. Budynek opustoszały po ostatniej sesji egzaminacyjnej, doskonale oddał swą wzniosłością charakter imprezy. Dziedziniec, który służy akademickim uroczystościom, jest osłonięty szklanym zadaszeniem. Jest on na tyle obszerny, że potrafi pomieścić studentów podobnie jak dwie setki gości, stoły scenę i dodatkowo pozostawić jeszcze sporo miejsca na szalone tańce.

Za organizację odpowiadała firma Perfect Day, p Aleksandra Strażowian zamówiła chyba nawet pogodę. Filmowali Marcin i Piotr z MP Studios. Za fortepianem Andrzej Sowa – Duo Amor. Piękny Cadillac Fleetwood od Klasyczne Auto.

Zapraszam do zdjęć. Poniżej nieco skrócony reportaż.

Jeśli spodobały Wam się zdjęcia i chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszam do napisania kilku słów poprzez formularz kontaktowy