2827FEE_2714 1

Krawcy Wizerunku

to firma rodzinna powstała w 2010 roku na kanwie usług fotograficznych dla firm. Zdjęcia nasze służyły grafikom, webmasterom, agencjom reklamowym czy  nam samym dla tworzenia wizerunku usługodawcom, producentom, projektantom i hotelom. Dzięki zainteresowaniu i zadowoleniu znajomych, nasze portfolio i czas zaczęła coraz bardziej wypełniać fotografia ślubna. Tej dziedzinie jest niemal w 100% poświęcona ta strona.

4005FOT_7333_1 2

Zdjęcia ślubne

…to kontakt z ludźmi, najważniejsze jest w nim towarzyszenie i wspólne przeżywanie wyjątkowych chwil. Mimochodem jakby powstaje fotograficzny esej, który opowiada o ważnych i urokliwych momentach w całym strumieniu zdarzeń. Do fotografa należy decyzja jak i kiedy spojrzeć na temat, czyli wcisnąć spust migawki. Daje to możliwość kreowania i odciśnięcia na utworze śladów swojego charakteru, osoby, przeżyć.

Plenery

…spacery pośród spektakli, jakimi są zmiany światła i pogody. Balsamiczność łona przyrody, doniosłość monumentalnej architektury, sielskość regionalnych zaułków to przestrzenie w jakich wzmacniane są interakcje między dwojgiem. Sesje są poszukiwaniem tych wspólnych wibracji.

Ulubione kadry, trend, rozwój

Zapraszam do moich ulubionych zdjęć z ostatnich sezonów w dziale Portfolio. W nieco przesadnej ilości nakreślą kierunek w jakim podążamy.

Przykładowe materiały

Dział Historie i Sesje pokaże kilka ..naście przykładowych materiałów poszczególnych par. Można tam zobaczyć jak wygląda gotowy utwór, oczywiście zaadoptowany rozmiarami dla odwiedzających stronę. Warto zwrócić uwagę na kilka filarów: światło, kompozycja, nastrój, ale przede wszystkim treść dziejąca się między ludźmi.

turcja-257 4

Mazury i Pomorze. Pod tym samym niebem. Całe życie podróży w tą i z powrotem. Woda w morzu i jeziorach, odmienne szumienia lasów, różne smaki. Powstało miejsce, ważne dla mnie i innych, o czym się za późno dowiedziałem, gdzie o tym możemy rozprawiać - www.momentsoftruth.pl

Pasje. Wartościują człowieka w pewien sposób, nie pozwalają się zestarzeć, stracić zdrowie (nie wszystkie ;) ), a przede wszystkim nie dają zwariować”.

Fotografia była zawsze w naszym domu. Myślę o niej niemal zawsze. Zaraził mnie tym ojciec w najwspanialszych odległych latach. Dziś każde jego zdjęcie, wzięte do ręki, przekazuje mi niewidzialny ładunek.

To wspaniałe – móc zatrzymać moment, z emocjami, uczuciami, wspomnieniem zapachu, smaku, dotyku, powiewu, blasku i mroku, ciepła i zimna.

BACKFOT5507_A 5

Backstage

Kilka zdjęć z naszej pracy :)